Про магазин


Поповнення рахунків операторів мобільного зв'язку, оплата інтернет-послуг, оплата за комунальні послуги, оплата рахунків телекомуннікаціонних компаній, операторів кабельного та супутникового телебачення насьогодні є найбільш затребуваними послугами, від зручності і можливості доступу до яких, залежить і комфорт, і фінансова вигода користувачів. Традиційні способи поповнення рахунків, такі як скретч-карти, електронні ваучери, термінали оплати вже стають неактуальними, і їм на зміну прийшли більш сучасні та прогресивні схеми поповнення рахунків через Інтернет.

З кожним днем зростає кількість інтернет-користувачів і збільшується кількість послуг, оплата яких доступна онлайн за допомогою електронних платіжних систем. Багато з них вже давно відкрили для себе всі переваги поповнення рахунків через Інтернет і ефективно використовують їх у повсякденному житті. Ми взяли на себе вирішення цих завдань ще в далекому 2006 році, створивши інтернет-сервіс прийому платежів Prydbay, який на сьогоднішній день є одним з найбільш популярних сервісів оплати мобільного зв'язку, IP-телефонії, інтернет, телебачення, онлайн-ігор, комунальних і банківських послуг. Використання нами самих передових технологій дозволяє вам, не виходячи з дому, поповнювати рахунок практично миттєво після внесення оплати. Всі розрахунки повністю автоматизовані і абсолютно надійні. При цьому вам не потрібно реєструватися! Все, що від Вас потрібно - вибрати потрібну вам послугу, ввести необхідну суму поповнення та провести оплату.

Наш сервіс надає вам наступні можливості:


- оплата послуг інтернет-провайдерів, супутникового та кабельного телебачення
- поповнення рахунку мобільного телефону на будь-яку суму
- надання інформації про курси обмінних пунктів електронних валют
- замовлення кредитних карт Приватбанку
- поповнення рахунку онлайн-ігор
- отримання кредитів Webmoney
- відправка SMS на номери українських операторів мобільного зв'язку


Скористайтеся нашими послугами, і ви переконаєтеся, що співпрацювати з нами не тільки зручно, але й вигідно!

Гарантії


Certified by Webmoney Ми розміщені в офіційному каталозі сервісів системи WebMoney в розділі "Оплата послуг", володіємо аттестатом продавця, котрий сертифіковано системою Webmoney Transfer. Вся інформація про нас, включаючи паспортні дані, перевірена і зберігається в базі даних системи WMT.
Ми розміщені в офіційному каталозі сервісів системи WebMoney в категоріях Мобільний зв'язок, Комерційне телебачення, Телефонія, Комунальні послуги, Онлайн-ігри розділу "Оплата послуг", володіємо аттестатом продавця, котрий сертифіковано системою Webmoney Transfer. Вся інформация про нас, включаючи паспортні дані, перевірена і зберігається в базі даних системи WMT.
Рівень ділової активності нашого WMID (Business Level):
Відгуки наших клієнтів: WebMoney Arbitrage, WebMoney.Advisor

Чому саме ми?


Наш інтернет-магазин працює цілодобово (24/7).
У нас невелика комісія і миттєве поповнення рахунків.
Всі платежі через наш сайт повністю автоматизовані і безпечні.
Ми здійснюємо оперативну підтримку та консультації зручним Вам способом.

Підтримка


Якщо у вас виникли запитання, ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом. Крім того, там зазначені телефони служб підтримки мобільних операторів на випадок виникнення у вас проблемних ситуацій.

Партнерська програма


Пропонуємо Вам взяти участь в партнерській програмі і заробляти разом з нами на прийом платежів за мобільний зв'язок, інтернет, телефонію, телебачення та інші послуги. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте сучасний інструмент онлайн-оплат послуг у вигляді готових технічних рішень, за допомогою яких ви зможете здійснювати прийом платежів 24 години на добу і отримувати за це гідну винагороду, а також зростання кількості продажів на Вашому сайті. І це все без необхідності вкладення коштів.

Ми впевнені, що досягати високих результатів можливо тільки разом. Тому наша мета - Ваш успіх!Webmoney Наш атестат Приймаємо карти Visa Приймаємо картки MasterCard

Prydbay.in.ua - сервіс прийому платежів за послуги мобільного зв'язку МТС, Київстар, Life, 3Моб, Інтертелеком, PEOPLEnet, TravelSIM, Simfortour, TezGSM, Newtone, GlobalSIM, інтернет-провайдерів Домашній телеком, Воля, МТС Коннект, Київстар Домашній інтернет, Freshtel, Тріолан, Укртелеком, Maxnet, Airbites, IPnet, Lanet, телебачення Viasat, XtraTV, MaximumTV, НТВ-Плюс Україна, телефонії Skype, Домашній телеком, онлайн-ігр Steam, World of Tanks, Warface, комунальні послуги та ін. за Webmoney.